Březen 2012

Ehm..Vstupuji do zóny mrtvejch..:D

31. března 2012 v 16:16 | Kiyomi-san |  *Deníček Kiyomi*
Teda...strašně se stydim :D ale fakt! přece o svůj blog stojim, ale tohle je teda na houby..kromě toho, že mi tu už ani nechodí lidi..poslední článek byl tak nějak téměř ignorován..Nejdřív shrnu svoji situaci a pak něco navrhnu..

PEREX

YAOI video!!

9. března 2012 v 21:01 | Kiyomi-san |  Yaoi ♥-♥
No chlapci a děvčata..popadla mě mánie na Naruto..už zas :D Naruto Shippuden konkrétně :) Jsem někde u konce 10. série a Naruto a Sakura mě fakt štvou..jak může být někdo tak naivní jako Naruto? Proč tam sklání hlavu před Raikagem kvůli nukeninovi, který o něj nestojí a zabíjí lidi?!..fakt mi leze krkem..ale i tak to mam ráda.. :D
Tohlencto GEJSKÉ video je fakt bomba, takže když vám nevoní živí chlapci na lóži extáze, tak se na to prostě nedívejte :D ale nemyslim si, že se živí nějak liší od těch kreslených..Jen tak připomínam, páč někteří lidi(yaoisti) třeba mají názory, že když to neni kreslené, tak je to nechutnější nebo něco na ten způsob..což jepodle mě blbost :)
Mám to video od Luny-chan a prostě musí jít mezi vás :)

Tak zase po..měsíci? :DD

1. března 2012 v 17:41 | Kiyomi-san |  Obrázky
Otřepaná věta-omlouvám se sice neni v kurzu, ale jak jinak si mám vyžehlit, že jsem tu tak dlouho nebyla?? ale ve škole jsem měla parádně narváno..každej den písemka a včera dokonce tři...od tohodle víkendu mi začínaj jarní prázdniny, takže se sem vrhnu, hodim novej dess (přecejen Vánoce jsou už v tahu) možná nový rubriky, ale hlavně videa, hudba a obrázky :))
Jinak takový ty obrázky myslim, že se jim říká MEME, tak ty zbožňuju, pár jich sem hnedka hodim :)