Září 2012

B.A.P

19. září 2012 v 18:03 | Kiyomi-san |  Videa
Neboli Best Absolutely Perfect >.<
MOje nej nej nej nej skupina z Kpopu..Asi porot, že narozdíl od těch slaďáren, co zpívaj ostatní, tihle maj trochu drsnější hudbu. A navíc dokonalé hlasy *-*

Tahle písnička se jmenuje What the Hell (nejznámější jsou Warrior, Pawer, No Mercy a docela i Crash)
Ale stejně je úúúžasná >.< mě se od nich zatím líbí všechny, postupně je sem dám a přidám i nějaké info o skupině :)


ok, ok..přesvědčili jste mě :D

8. září 2012 v 15:32 | Kiyomi-san |  *Deníček Kiyomi*
No..nevydrželo mi to moc dlouho, ale asi se tu budu nějak ochomejtat, když bude čas ;) Píšu yaoi povídku, která bude ale docela složitější..Ale v češtině se mi moc nelíbí, takže až se sestřenkou doděláme překlad do angličtiny, dám ji asian fanfics ;) Do té doby tu budu přidávat nějaké to B.A.P a K-pop, takže jestli se nechcete dívat nebo se vám zdá, že je můj blog dost nudnej (což teda je) ,tak mi napište a můžete si mě z SB klidně vymazat.
Ciao! >.<

POZASTAVENO!!!

1. září 2012 v 17:35 | Kiyomi-san |  *Deníček Kiyomi*
Blog bude pozastaven na dobu neurčitou. Zpočátku jsem ho chtěla úplně zrušit. Nejvíc nejspíš kvůli tomu, že já se už na anime nekoukám, a tak se naše radosti ze společných zájmů dost nestřetávaj. Já prostě koukám na hrané dorama, sleduju (ehm..fajn) yaoistické hrané filmy a poslouchám také celkem dost Kpop. Nedávno jsem tu dala dvě videa s mýma oblíbenýma písničkama a nikdo se neobtěžoval si to ani pustit.
Navíc začíná škola a já bych na to stejně neměla čas. Mějte se pěkně, sejdem se v nějakém dalším životě, tak přijďte včas!

Bye, bye >.<