O mě

O mě

15. května 2011 v 11:24 | Kiyomi-san
Jednou to muselo přijít...Odhalení mé identity! xD:

Jmenuju se Eliška a..No můžete mi říkat jak chcete :D. Je mi 15 a mám ráda černou, hnědou, zelenou a béžovou (neni to jen odstín hnědé?). Ráda tančím, zpívám, kreslím a hraju na klavír a na hoboj.
Ráda se dívám na filmy(i seriály) a mám ráda fantasy a sci-fi, ale taky komedie a akční filmy. Na horory nejsem, to íkám rovnou zkraje, nerada se na ně dívám, protože pak neusnu :D. U hudby taky nemám vyhrazený styl a i když se mi nelíbí dnešní moderní muzika ,,samej počítač, 2% zpěvu", tak občas se mi něco zalíbí a vleze mi to do hlavy. Poslouchám K-pop a z Korejských skupin mám ráda B.A.P, EXO-K, SS501 a spoustu dalších, ale tyhle jsou asi nejfrekventovanější. Dále mám hodně ráda Nightwish, Evanescence, Simple Plan, Within Temptation, Green Day, Skillet, Linkin park, Eminem, Manowar apod. no a na konec miluju miluju miluju irskou hudbu :3 Asi to bude znít trochu hloupě, když mám ráda heavy metal jako Manowar, K-pop a pak do toho irskou hudbu, ale je to tak. Já prostě nemám vytříbený styl (stejný je to s oblečením). Třeba dobrý jsou Celtic Woman, který zpívaj jak dejme tomu známější písničky, tak irský apod. a krom toho mají úžasnou houslistku!! :) A nejvíc na Ir. hudbě mám ráda ty flétny a housle atd. a jelikož na flétnu jsem hrála 8 let, tak trochu sama i komponuju skladby a musim uznat, že mě to fakt baví. Možná jsem byla v nějakém minulém životě druid :DD
A pak jsou celkem dobrý i skotský dudy ;))

Moje oblíbený jídlo? Asi..nemám :D. Miluju mamčinu kuchyň, takže asi tak. A pak babiččiny vdolky, které jsem nechutnala 12 let a už nikdy neochutnám...Ale mezi nejoblíbenější jídla patří svíčková, špagety a bramboračka!!! Recept od babičky je lepší než kdejaká jiná ;)

Hm, hm mazlíček..Nemám, ale jedno divoký zvíře by se u nás našlo (já). Upřímně toho lituju protože miluju psy, kočky, papoušky, hady, křečky a kdejakou havěť (snad kromě hmyzu- z toho mám hysterii :-O. Vždycky se mi tak sevře hruď a mám pocit, že se podělám, udusim a zaječim a to všechno najednou) Neutrální je motýl a beruška..a možná nějakej brouk, ale měl by být asipoň metr ode mně.

A taky hraju hry. Od Strategií až po MMORPG případně jenom RPG a akční hry. řeba takový moje nej fajnovky jsou World of Warcraft (srdeční záležitost, i když kapku už to není, co to bývalo), Zaklínač, GTA, Skyrim, Guild Wars 2 (teprv to vyjde, ale Kiyomi ví, že to bude ten nejkůlovatější kůl v ohradě!!), Lara Croft(7,8 a Aniversary), Heroes(3,4,5 a asi i 6), King's Bounty: The Legend, Majesty 2, Assassins Creed, Medieval Total War, Unreal Tournament.....Myslim, že stačilo, Kiyomi se zase rozjela :DD

A taky miluju knížky. Moje celkem oblíbený jsou takový ta sága Zavržený, Crescendo, Ticho...Pak Levá Ruka Boží, Georginy Zápisky, Harry Potter, Lord of The Rings, Holky na vodítku, apod....toho je taky hodně, ale jak si člověk chce vzpomenout, tak to nejde..-_-"

Ve volném čase když zrovna nejsem na kroužku, nemaluju, nehraju hry, neluštím křížovky ani sudoku, nečtu, neyaoizuju..Ehm :D. Jsem yaoistka a jsem na to hrdá :D A ,,trpím" tou chorobou už celkem nějakej pátek :D. Myslím, že už se na svět nidky nebudu dívat stejnýma očima :D, pžč mi stačí se občas na nějaké dva kluky, co spolu dovádí a říkam si-jo, tihle by byli dobří nebo tak :D Prostě nevidím rozdíl mezi tím, když se mají rádi lidi steného pohlaví kromě toho, že se nemůžou reprodukovat (myslim, že se to tak říká). Píšu celkem dost yaoi jednorázovek, ale to mi je k úplnýmu e-e, když to na mě kouká v šuplíku. Ale to je prostě proto, že mi připadají blbý (nebo jsem taky líná, ale to už je jiná). A v šuplíku to bezpečný neni, kdyby moje máti zabrousila na úklid, tak si myslim, že bych se jí nemohla podívat do očí, i když na tom neni nic ohavnýho, nechutnýho ani blbýho a já jsem na to hrdá. Moji rodiče proti homosexuálům nic nemají to vůbec ne. Ale jen..lepší je nechat věci tak, jak jsou :DD

Krom toho teda chodím na procházky. V lese je to celkem dobrý, protože se soustředím buď na sbírání hub nebo jenom dýcham ten parádní vzduch (nebo taky chytám žáby :DDDD)

P.S.: Nepřehnala jsem to? Celkem dost textu...ale tak neva :D
kontak na ICQ: 404391344 jsem jako Kiyomi
 
 

Reklama